prodej, služby, servis, opravy, jízdní kola

  • 4ever Innexiss
  • 4ever hazard lady
  • 4ever ennyx

O NÁS

  Vítáme Vás na internetových stránkách firmy SAPA BIKE, která provozuje, mimo tohoto internetového obchodu i maloobchodní prodejny jízdních kol , příslušenství, doplňků a servisu v Přerově. Tímto Vám můžeme zajistit , jako jedni z mála , komfort internetového obchodu, zázemí a jistotu kamenné prodejny. Většinu zboží jsme připraveni Vám osobně předvést. Tím se vyhýbáte anonymnímu prodeji jiných rádoby obchodníků na internetu.

Naše firma byla založena  Filipem Horákem , který od svých dětských let tíhnul k jízdnímu kolu a patřil k jedněm z průkopníků horských kol v našem regionu na konci 80tých let. Na jaře roku 2009 otevírá vlastní prodejnu jízdních kol ,ve které může zúročit bohaté zkušenosti nasbírané během 13ti let , kdy působil jako šéfmechanik a prodavač v jedné nejmenované firmě s jízdními koly.

5. prosince 2012 se naše firma rozrůstá o druhou provozovnu v Přerově v ulici Mostní 5. Chceme vám být ještě blíž a náš sortiment rozšiřujeme o dalších 5 značek kol. 

PRODEJNY

Najdete nás blízko centra v Přerově na ulici Jasínkova 4. Přímo naproti nákladní rampě obchodního domu Prior. Jinými slovy, přímo za Priorem. K parkování můžete využít přilehlého parkoviště vedle Prioru a nebo dojet přímo před náš obchod.

Druhá prodejna je na ulici Mostní 5, na dohled od nově otevřeného mostu přes řeku Bečvu u Sokolovny.

Na našich prodejnách naleznete více jak 400 kusů kol, nejrůznějších druhů a typů. Lze u nás zakoupit kola zn. 4EVER, FELT, MRX, SCOTT, GT, GHOST, LEADER FOX, KROSS, HAIBIKE, PIRANHA, ELECTRA, CTM, HARRY a GALAXY a od těchto značek i dětská kola. Jsme oficiální dovozci americké bikrosové značky REDLINE. Každé kolo , které si u nás zakoupíte je odborně seřízeno a nachystáno k prodeji. Je samozřejmostí , že v případě zájmu Vám kolo upravíme dle Vašich požadavků a můžete na něm absolvovat zkušební jízdu před prodejnou. Další samozřejmostí je, na u nás zakoupená kola, garanční prohlídka a seřízení po ujetí cca 200 - 300 km , kdy Vám kolo opětovně seřídíme a dotáhneme.

!!!! POZOR NOVINKA !!!!
Česká značka 4EVER si je natolik jistá svými výrobky, že na modely od roku 2010 poskytuje na celé kolo záruku 3 ROKY !!!!!

Sortiment náhradních dílů u nás obsahuje přes 3000 položek zn. Shimano, Sram, Truvativ a spousty dalších. Držíme skladem širokou nabídku plášťů a duší zn. CST , Maxxis , Ritchey , WTB , Continental ,Schwalbe , Slime a Rubena, které obsahují i rozměry na starší typy kol. K dispozici u nás máte kompletní škálu náhradních dílů od niplu přes ráfky , hlavové složení , kliky, nejrůznější typy středových os až po velký výběr odpružených vidlic. Všechny náhradní díly neustále obměňujeme a doplňujeme.

Nově Vám nabízíme kvalitní koloběžky KOSTKA a využít můžete i půjčovnu v prodejně v Mostní ulici. Dále koloběžky GALAXY a freestylové koloběžky.

Z doplňků Vám můžeme nabídnout přilby zn. BELL, GIRO, UVEX, XLC, HAVEN, R2, GHOST, CATLIKE, RUDY PROJECT.  Dále tretry GIRO, FORCE, CATLIKE, SHIMANO, LAKE, MAVIC, GEARNE, DIADORA a XLC . Rukavice , ponožky , dresy, cyklistické kalhoty a bermudy, pláštěnky , batohy, camelbaky zn. ETAPE, 4EVER, AXON, GIORDANA, HAVEN, CAMELBACK, BIZIONI a SENSOR a dalších.

DRUHÁ PRODEJNA V PŘEROVĚ

Navštivte i naši druhou novou prodejnu , kterou jsme otevřeli 3. prosince 2012 v centru města Přerova v ul. Mostní 5. Najdete zde značky kol GHOST, LEADER FOX, MRX, GT, ELECTRA, HAIBIKE, KROSS, PIRANHA, HARRY, GALAXY, freestylové koloběžky a koloběžky KOSTKA . Je zde kompletní sortiment náhradních dílů a vybavení pro cyklisty. Samozřejmostí je i kompletně vybavený servis s vyškolenými mechaniky. Na jaře roku 2014 se nově můžete těšit na kola značky Electra.

CYKLOSERVIS

Kapitolou samou o sobě je mít v cyklistické prodejně servis. Prestiž našeho jména budujeme déle jak 15 let a s opravami kol jsme začínali už za mlada. V našem servisu klademe největší důraz na spokojenost zákazníka a především na preciznost provedené práce za příznivou cenu.

S každým zákazníkem řešíme opravy s osobním přístupem a také tak přistupujeme k materiálu , který nám svěřuje. Pokaždé se snažíme skloubit technické možnosti Vašeho kola a Vaší peněženky a najít tak nejlepší kompromis.

Seřídíme , dotáhneme , opravíme a namažeme!

CO VÁM TEDY NABÍZÍME:

- SERVIS VŠECH ZNAČEK A TYPŮ JÍZDNÍCH KOL
- SERVIS ODPRUŽENÝCH VIDLIC (Rock Shox, SR Suntour, RST, Manitou,Marzocchi, FOX a další )
- SERVIS KOTOUČOVÝCH BRZD všech typů
- STAVBY KOL NA ZAKÁZKU A TUNING
- SERVIS A GARANČNÍ PROHLÍDKY KOL ZAKOUPENÝCH NA INTERNETU NEBO V SUPERMARKETECH
- DROBNÉ OPRAVY KOČÁRKŮ A INVALIDNÍCH VOZÍKŮ
- OPRAVY DEFEKTŮ PROVÁDÍME SKORO NA POČKÁNÍ

Do vašich ložisek a jiných pohyblivých částí , které potřebují namazat aplikujeme vazelínu zn. MOTOREX a SHIMANO. Používáme kvalitní nářadí značek PARK TOOL, KNIPEX, BETO  a  KOVYS.

Všechny opravy provádíme do druhého dne nebo v nejkratší možné době.

SKISERVIS

V zimním období , kdy není tak velký zájem o servis kol, jsme vyplnili skiservisem. (Samozřejmě , že i nadále poskytujeme služby spojené s cykloservisem.)  Pořídili jsme špičkový stroj na úpravu skluznic od české firmy TFA. Spousty přípravků na opravy,broušení a mazání skluznic švýcarského výrobce TOKO a Holmenkol. Tímto Vám tedy nabízíme kompletní servis Vašich lyží, snowboardů a běžek.

Chceteli se dozvědět víc o našem Skiservisu , klikněte ZDE

 

Anketa

Jakou velikost kol preferujete?

kontakty

otevírací doba:

pondělí - pátek:

09.00 - 12.00

13.00 - 17.30

sobota:
09.00 - 12.00

 

kontakt na prodejny

Jasínkova 4

581 259 008

Mostní 5

581 737 035

info@sapabike.cz

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info